SAMSUNG TV, FHD- UHD TV- 4K. Model:UA70CU7000
Global Shipping Made Easy with Travo Logistics
Get a free Quote on Shipping Now
Get in touch on Whatsapp now:
Brand: samsung
70" Vivid Crystal UHD, Pur color, Cyrstal Processo..
Click here to join now and start selling today!
  • ₦1,265,711.00
    Total
  • Price: ₦1,265,711.00
  • Price Per Unit: ₦1,265,711.00
This product has a minimum quantity of 1
  • Delivery: 5-7 Days Shipping From Nigeria
  • Brand: samsung
  • Product Dimensions(cm): 0.00000000 X 0.00000000 X 0.00000000
  • Model
  • Availability: In Stock
Global Shipping Made Easy with Wigmore Logistics
Ask Question
BUY SAMSUNG TV, FHD- UHD TV- 4K. Model:UA70CU7000 WHOLESALE ONLINE
70" Vivid Crystal UHD, Pur color, Cyrstal Processor 4K, Smarthub, 3-side bezeless design, Google meet, HDR 10+, OTS Lite, Q-Symphony, OS- Tizen6.5, HDMI - 3*HDMI2.0, USB-1, Web-Browser,Auto Low Latency Mode (ALLM) & Tap & Mirorr, Bluetooth -5.2, WIFI-WIFI5, Speaker-20W
Please login or register to review
More From Same Seller: SIMS NIGERIA LIMITED Store
IMPORTANT INFORMATION FOR YOUR WHOLESALE SAMSUNG TV, FHD- UHD TV- 4K. Model:UA70CU7000 ONLINE ORDER
BUILT-IN WHITE GLASS HOB FLINT
Shipping From: Turkey
Brand: Samdans
₦136,147.44
SAMSUNG REFRIGERATOR- TMF- TOP
Shipping From: Nigeria
8KG Semi-Automatic Top Load Wa
Shipping From: Turkey
Brand: Artel
Wireless Gaming Headset (Model
Shipping From: China
Brand: Onikuma Gaming
Edifier MP330 Bluetooth Speake
Shipping From: China
Brand: Edifier
Fan EMPEROR (1200mm) 48"(