Samsung 50TU8000 50" Crystal UHD 4K Smart TV, 8 Series Frameless - 2020
Global Shipping Made Easy with Travo Logistics
Get a free Quote on Shipping Now
Get in touch on Whatsapp now:
Brand: samsung
Key FeaturesType: LEDScreen Size: 50 InchesResolut..
Click here to join now and start selling today!
  • ₦63,230,013.00
    Total
  • Price: ₦63,230,013.00
  • Price Per Unit: ₦63,230,013.00
This product has a minimum quantity of 1
  • Delivery: 5-7 Days Shipping From Kenya
  • Brand: samsung
  • Product Dimensions(cm): 0.00000000 X 0.00000000 X 0.00000000
  • Model
  • Availability: In Stock
Global Shipping Made Easy with Wigmore Logistics
Ask Question
BUY Samsung 50TU8000 50" Crystal UHD 4K Smart TV, 8 Series Frameless - 2020 WHOLESALE ONLINE
Key Features
Type: LED
Screen Size: 50 Inches
Resolution: 3840x2160
HDMI: HDMI – 3
USB Slots: USB – 2
OS: Smart TV Powered by TIZEN™
Color: Black
What’s in the box
SAMSUNG 50” 4K SMART TV Series 8
Remote Control
User manual
TV Stands
Batteries
Power Cable
Please login or register to review
More From Same Seller: Amezad Electronics Store
IMPORTANT INFORMATION FOR YOUR WHOLESALE Samsung 50TU8000 50" Crystal UHD 4K Smart TV, 8 Series Frameless - 2020 ONLINE ORDER
Order Samsung 50TU8000 50" Crystal UHD 4K Smart TV, 8 Series Frameless - 2020 in bulk online and have it shipped to Nigeria, Ghana, Kenya, South Africa or anywhere else in Africa. Wigmore Wholesale is a Commercial and Supermarket supplier of Samsung 50TU8000 50" Crystal UHD 4K Smart TV, 8 Series Frameless - 2020 in Africa.
All our brands are 100% authentic, we are online distributors for samsung which ships from Kenya. Shipping and clearing costs will be quoted separately and we will ensure you get the best landed costs for Samsung 50TU8000 50" Crystal UHD 4K Smart TV, 8 Series Frameless - 2020 in your destination.
We supply products like Samsung 50TU8000 50" Crystal UHD 4K Smart TV, 8 Series Frameless - 2020 to restaurants, businesses, offices, manufacturers and commercial enterprises in Nigeria, Ghana, Kenya, South Africa or anywhere else in Africa. We can provide quotes for shipping and transport to your exact address or destination or you can arrange shipping by yourself.